میهمان گرامی برای استفاده کامل از امکانات باید عضو شده و یا وارد انجمن شوید - اکانت فوری با دسترسی محدود » نام کاربری و رمزعبور: visitor

نکته ساده برای عکاسی کودک در فضای باز
زمان کنونی: 1396/8/29، 01:12 صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahtab26
آخرین ارسال: mahtab26
پاسخ 1
بازدید 20

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در باز آتلیه بهترین فضای کودک ساده نوزاد منزل عکاسی نکته معروف برای بارداری

[جدید] نکته ساده برای عکاسی کودک در فضای باز
وقتی موقع 
   برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

زیر 2 سال می شود (و نوزادان ) ، اغلب مردم بلافاصله به استودیو هایی با پشت صحنه هایی با جزئیات و تعداد زیادی هدبند ، کلاه و اکسسوری فکر می کنند. آن سبک عکاسی برای کودکان هیچ گونه اشکالی ندارد ، ولی اگر شما دسترسی به فضای 

ندارید ، باید کمی خلاق باشید.روز به روز ، من بیشتر متوجه می شوم که عاشق 

کم سن و نوزادان در فضای باز هستم. بله ،من اغلب حتی نوزادان کوچک 5 – 10 روزه را نیز حداقل برای بخشی از سشن بیرون می برم. اگر شما نیز می 

خواهید این را امتحان کنید 

،در اینجا 5 نکته ساده برای کمک به شروع کار و همچنین ایمن نگه داشتن این دختران و پسران کوچک ارائه کردیم.

1. آن ها را در فضای بسته آرام کنید.

وقتی نوبت نوزادان می شود، شما متوجه خواهید شد که آن ها وقتی که جایشان بسیار گرم باشد به سرعت آرام می شوند.این به این معنی است که اگر شما می خواهید یک 

کنید ، اگر در فضای بسته مثل 

کار را شروع کنید بسیار موفق تر خواهید بود. در داخل ، نوزاد را بسیار سفت و محکم قنداق کنید و به یاد داشته باشید که نوزادان دوست دارند گرم باشند ، بنابراین شما ممکن است بخواهید که زیر قنداق نیز به آن ها لباس بپوشانید. سپس همزمان که نویز سفید یا صداهایی آرام پخش می کنید آن ها را به آرامی تکان دهید تا آرام و خواب آلود شوند. سپس ، کودک را در یک سبد یا کاسه ای که با پتوی پرزدار پوشیده شده بخوابانید تا آرام بگیرد. هنگامی که کودک آرام گرفت سپس همه چیز را بیرون ببرید.

گاهی اوقات ، 

می تواند چیزی همانند یک مسابقه با زمان باشد ، زیرا هر باد ناگهانی یا صدای بلندی می تواند آن ها را آزرده کرده و از خواب بیدار کند. برای موفقیت بیشتر ، قبل از شروع سشن، یک لوکیشن نزدیک خانه پیدا کنید . همچنین ، حتی در شرایط کاملا ایده آل ، زمان هایی وجود خواهد داشت که کودک در فضای باز آرام نخواهد شد. اگر آن را تجربه کردید ، خودتان را خسته نکرده و یکجا نایستید.

اخیرا در یک سشن ، من دفعات متعددی سعی کردم نوزاد را به فضای باز ببرم ، و هر دفعه قبل از اینکه بتوانم حتی یک عکس بگیرم او با گریه از خواب بیدار شد. بنابراین من با گرفتن اجازه، چندین گل را بریده و به داخل آوردم ، و نوزاد را در داخل خانه با گل ها 

کردم (عکس فوق را مشاهده کنید) . فقط منعطف باشید . اگر نمی توانید نوزاد را به فضای باز ببرید، روش های آوردن بیرون به داخل را بررسی کنید.

2. از کسی بخواهید که آن ها را در آغوش بگیرند.

اگر اکثرا در لوکیشن خودِ مشتریان عکاسی می کنید ، متوجه خواهید شد که همه ی خانواده ها از فضای مناسبی برای پرتره های خانوادگی

برخوردار نیستند. گاهی اوقات شکل فیزیکی یا اندازه اتاق مخصوصا برای یک پرتره گروهی سودمند نیست، یا دکوراسیون ،آن زیبایی

مطلوب را ندارد. گاهی اوقات خانواده ها فضای خارج خانه ی بسیار زیبایی دارند که من عاشق نشان دادنشان در عکس هستم.

علی رغم سناریو یا برنامه ی از قبل تعیین شده ،من اغلب اوقات متوجه می شوم که از مادر یا پدر در حال درخواست نگه داری کودک طی 

خانوادگی در خارج از فضای خانه هستم، بخصوص اگر خانواده علاقه ای به عکس های سبک زندگی نشان داده باشند ، زیرا طبیعت ممکن است احساس خفگی و گرفتگی کمتری داشته باشد.

حتی اگر شما به نوزادی برخوردید که در فضای باز در داخل سبد یا کاسه نیز آرام نمی شود ، به یاد داشته باشید که نگه داشته شدن در

آغوش پدر و مادر می تواند به کلی موضوع را تغییر دهید. گاهی اوقات نوزادان فقط می خواهند در آغوش گرفته شوند. از امتحان کردن هر

دو برنامه نترسید تا زمانی که کشف کنید بسته به نوزاد و خانواده کدام یک بهتر عمل می کند.

3. آن ها را در سایه مناسب قرار دهید.

در فضای باز چه نوزاد را در یک سبد قرار دهید یا در آغوش والدین ،این نکته واقعا مهم است که مطمئن شوید که آن ها در سایه ی مناسب قرار دارند. هم نوزادان و هم کودکان بزرگتر پوست فوق العاده حساسی دارند ، و مطمئنا یک پوست سوخته شده به علت 

چیزی نیست که شما خواهان آن باشید. اگر شما قادر به یافتن یک سایه طبیعی نیستید ، یکی از گزینه های جایگزین یک چتر بزرگ است (چتر های بالکن یا ساحل نیز به خوبی عمل می کنند)، یا حتی یک بازتابنده که مستقیما بالای سر گرفته شده باشد.

هنگام مقابله با نور وارد شده از لابه لای شاخه های درختان ، من گاهی اوقات مادر و پدر را به طور استراتژیک خارج از فریم قرار می

دهم تا جلوی نوری که ممکن است به صورتِ نوزاد بتابد را بگیرند.

- 

-

- 

- 

پاسخ