میهمان گرامی برای استفاده کامل از امکانات باید عضو شده و یا وارد انجمن شوید - اکانت فوری با دسترسی محدود » نام کاربری و رمزعبور: visitorحمل و نقل بین المللی چیست
زمان کنونی: 1397/2/5، 10:29 صبح
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hakhamanesh20
آخرین ارسال: hakhamanesh20
پاسخ 1
بازدید 21

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
چیست بین نقل حمل و المللی

حمل و نقل بین المللی چیست
#1
حمل و نقل بینالمللی کالاحمل و نقل بینالمللی کالا عبارتست از جابجایی و حمل کالا از نقطهاي در داخل یک کشور به نقطهاي در داخل کشور دیگربا رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن.
بهترین کالا، اگر در وقت مناسب، در محل مناسب و در شرایط مناسب دریافت نشود؛ مطلوبیت نخواهد داشت. بنابراین، باید بین خریدار و حمل کننده همکاری و رابطه ی نزدیک وجود داشته باشد.
حمل کالا در صورت های مختلفی همچون دریایی ، زمینی یا هوایی ، عامل مهمی است که هزینه های آن در رقابتی کردن فروش کالا تاثیر مستقیم دارد و کاهش هزینه حمل و سرعت انتقال و حمل کالا، یکی ازهدف های اساسی مدیران اقتصادی هر جامعه می باشد.
حمل و نقل دریایی مهم ترین روش مبادلات بین المللی است و به لحاظ حجم بسیار بالای جابجایی کالا و نیز صرفه اقتصادی یکی از مناسب ترین روش های حمل کالا می باشد.
ترخیص کالا فراتجارت هخامنش


حمل و نقل هوایی سهم عمده ای در فعالیت تجاری کشورها دارد، به نحوی که غالباً به عنوان یکی از شاخصهای رشد اقتصادی مردم می باشد. توسعه حمل و نقل هوایی با بهبود خدمات فرهنگی و اجتماعی، گسترش فعالیتهای اقتصادی، افزایش سطح اشتغال منطقه ای و توسعه گردشگری امروزه پیشرفت محسوس تری نیز داشته است. توسعه ترابری هوایی نه تنها به عوامل طبیعی، اقتصادی و اجتماعی وابسته است. بلکه تصمیمات سیاسی، حقوقی و اعمال ضوابط و مقررات مالی و اجرایی درآن نقش تعیین کننده دارد. به همین دلیل بازنگری در قانون گزاری ها و حذف بسیاری از مقررات محدودکننده اداری ، همواره یکی از عوامل بسط فعالیت ها شرکت هواپیمایی در سراسر جهان بوده است. اکنون سرعت تغییرات و پیشرفت تکنولوژی هواپیمایی با توسعه تکنولوژی صنعت هواپیمایی، در برنامه ریزی های زیربنایی اجتناب ناپذیز می باشد.پاسخموضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تحریم رسلو ( ثبت کننده دامنه های بین المللی ایرانیان) sitecup1 0 247 1396/6/11 - 10:36 عصر
آخرین ارسال: sitecup1

پرش به انجمن:کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان