میهمان گرامی برای استفاده کامل از امکانات باید عضو شده و یا وارد انجمن شوید - اکانت فوری با دسترسی محدود » نام کاربری و رمزعبور: visitorویزای گرجستان
زمان کنونی: 1397/1/4، 03:42 عصر
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hani2374abd
آخرین ارسال: hani2374abd
پاسخ 1
بازدید 73

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
گرجستان ویزای

ویزای گرجستان
#1

   برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید   برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شویدگرجستان یکی از کشور های پر طرفدار برای سپری کردن تعطیلان می باشد. گرفتن ویزا سفر به این کشور زیبا را کمی دشوار کرده بود. در 15 فوریه 2016 , برابر با بیست و شش بهمن هزار و سیصد و نود و چهار ( 26 / 9/ 94 ) , افرادی که دارای پاسپورت ایرانی می باشند , می توانند به مدت چهل و پنج روز بدون ویزا به این کشور تفریحی سفر کنند. برای دریافت ویزای گرجستان نیازی به اقدامات حضوری نداشته و خیلی راحت می توانید به صورت الکترونیکی ویزای خود را تهیه کنید. این امکان از اتلاف وقت و رفتن به سفارت خانه و دوندگی جلوگیری می‌ کند.

برای دریافت ویزای الکترونیکی باید دریافت ویزای گرجستان به وب سایت صدور ویزای الکترونیکی وزارت خارجه گرجستان سر بزنید و در اطلاعات مورد نیاز را در فرم ثبت نام وارد کنید , سپس با پرداخت هزینه به صورت اینترنتی , صفحه ای تحت عنوان ویزای الکترونیکی برای شما باز می شود. باید آن صفحه را پرینت گرفته و با داشتن آن می توانید وارد خاک گرجستان شوید.

نکات قابل توجه درباره ویزای الکترونیکی گرجستان

هر چند که ویزای گرجستان 120 روزه است اما شما فقط می توانید حداکثر 30 روز در این کشور بمانید.

با این ویزا می توانید چند بار به گرجستان سفر کنید , اما مجموع روز های اقامت شما نباید بیش از 30 روز باشد , در صورت اقامت بیشتر ممکن است از سفر به این کشور محروم شده و یا مجبور به پرداخت مبالغی به صورت نقدی تحت عنوان جریمه , شوید.

فردی که درخواست ویزای الکترونیکی می کند , باید توانایی پرداخت هزینه های سفر و اقامت خود را داشته باشد. همچنین باید بلیط برگشت را از پیش خریداری کرده و برگه رزرو هتل خود را به همراه داشته باشد.

در هنگام پر کردن فرم درخواست ویزا , ارسال فایل مدارک را فراموش نکنید.

درخواست شما توسط سفارت گرجستان بررسی شده و نتیجه ( قبول درخواست و یا رد آن) پس از 5 روز کاری مشخص می شود.

اگر با خانواده به گرجستان سفر می کنید , باید برای همه اعضا ویزا تهیه نمایید , کودکان و نوزادان از این امر مستثنی نمی باشند.

پس از ارسال درخواست , ایمیلی برای فرد متقاضی ارسال می شود , این ایمیل فقط تا یک ساعت اعتبار داشته و حتما باید تایید شود.

ایمیل دوم پس از تایید ایمیل اول ارسال می شود. برای تایید این ایمیل فقط 5 ساعت فرصت دارید در غیر این صورت درخواست شما کنسل می گردد.

توجه داشته باشید هزینه های درخواست ویزا برای گرجستان به هیچ وجه قابل برگشت نبوده و پس از پرداخت از حساب شما کسر می شود

برای مشاهده
   برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

کلیک کنید

برای مشاهده
   برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

کلیک کنیدو وارد سایت
   برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

شوید.پاسخپرش به انجمن:کاربران در حال بازدید این موضوع:

1 مهمان